SEO konsultacija​

Jei skaitote šį tekstą, ko gero, domitės SEO galimybėmis, norėdami geriau išplėtoti savo verslą internete ir pritraukti daugiau klientų. Tiesa? Tačiau jūsų turimas biudžetas neleidžia įsigyti marketingo paslaugų ar pilno SEO projekto? Nieko tokio! Turime jums kitą pasiūlymą!  

Suprasdami jūsų situaciją ir tikėdami verslumu, parengėme jums galimybę įsigyti SEO konsultacijas, kurių tikslas – padėti jums patiems atlikti SEO  projektą. Tai tarsi mentorystė, kurios metu įgysite reikalingų SEO įgūdžių, sustiprėsite taip, kad galėtumėte savarankiškai ir drąsiai žengti verslo internete keliu.

Kaip vyksta SEO konsultacijos ir ką galite sužinoti jų metu?

Su SEO mentoriaus pagalba patys optimizuosite savo verslo svetainę internete. Konsultacijų  metu sužinosite, kaip atlikti raktažodžių tyrimą, vidinį, išorinį ir techninį SEO. Kaskart susitikimų metu gausite labai aiškias ir konkrečias instrukcijas bei užduotis, kurias atliksite savarankiškai, o mes įsipareigosime patikrinti jūsų atliktus darbus ir, reikalui esant, pateikti daugiau rekomendacijų.  Gavę grįžtamąjį ryšį ir patarimus, toliau galėsite tobulinti atliktus SEO darbus.

Štai kaip tai vyksta:

Konsultacijų trukmė –  2 kartus per mėnesį po 1 valandą.

Kokia SEO konsultacijų nauda?

Kas gali užsisakyti SEO konsultacijas?​

Nesvarbu, ar esate laisvai samdomas darbuotojas, individualią veiklą turintis verslininkas ar smulki įmonė, svarbu, kad turite arba planuojate turėti tinklalapį internete. Šios konsultacijos skirtos vienam projektui – tinklalapiui. Todėl jei dirbate ne vienas, o su partneriu ar maža komanda, konsultacijose gali dalyvauti ir keli žmonės, turintys bendrą projektą ir tikslą.

Ar pasirengę nerti į SEO vandenis ir padaryti viską, kad jūsų verslas internete sulauktų sėkmės? Tuomet parašykite mums dabar ir mes pateiksime jums geriausią SEO konsultacijų plano pasiūlymą!

Susisiekite