SEO konkurentų analizė​

Plėtojate savo verslą internete ar turite tik reprezentacinę svetainę? Esame tikri, kad jums rūpi, kurioje „Google“ paieškos pozicijoje yra jūsų tinklalapis ir kaip greitai ji randa potencialūs klientai. Įvesdami į paieškos laukelį savo veiklą atitinkančius raktažodžius ar daugiareikšmius žodžius, stebite, kuriame „Google“ puslapyje pasirodys jūsų svetainės pavadinimas. Ką pastebite? Jūsų tiesioginių konkurentų yra daugiau nei tikėjotės? O ir netiesioginiai konkurentai užima aukštesnes pozicijas organinėje paieškoje? 

Suprantame jūsų nusivylimą. Tačiau, turime atskleisti tiesą: jūsų įmonės konkurentų veiksmai „Google“ paieškos variklyje, deja, yra daug efektyvesni! Ar kada skaičiavote, kokius finansinius praradimus tai sukelia jums? Ar susimąstėte, kiek potencialių galimybių prarandate?

Jūsų gelbėjimosi ratas – SEO konkurentų analizė

Ir tai yra visiška tiesa! Konkurentų analizė yra tiesiog būtina, jei norite išsiaiškinti, ką jie daro gerai arba ko dar nedaro, ir kokią strategiją turėtumėte taikyti jūs, norėdami įgyti pranašumą. Tai padėtų jums užimti aukštesnę poziciją organinėje paieškoje, padidinti potencialių klientų srautą į svetainę ir pagerinti pardavimų rezultatus.

Be to, kad ši analizė leidžia sužinoti, ką daro konkurentai, galima ir vidutiniškai apskaičiuoti, kokį srautą į tinklalapį jie gauna ir kokias pajamas iš to sugeneruoja. Intriguoja? Smalsu? O ar pagalvojote, kad tai galėtų būti jūsų verslo pajamos?

Kaip atlikti konkurentų analizę?

Suprantame, kaip norėtųsi kuo skubiau tai atlikti. Ir tai visiškai įmanoma! Pirmiausia, reikėtų išsigryninti, kas yra jūsų įmonės pagrindiniai konkurentai. Tuomet išanalizuoti ir įvertinti jų tinklalapius: struktūrą, nuorodas, naudojamus raktažodžius, kuriamą turinį – tekstus ir nuotraukas ir pan. Galiausiai, turėtumėte patyrinėti ir nustatyti, kiek išorinių nuorodų jie turi kituose tinklapiuose, kuo jos taip patinka Google ir t.t.

Tai tik keletas bendro pobūdžio veiksmų, kurie būtini. Tačiau norint parengti efektyvią jūsų įmonės Google SEO strategiją, kuri stipriai sumažintų konkurencingumą organinėje paieškoje, reikia išsamios konkurentų analizės, atskleidžiančios dar daugiau smulkiausių ir reikšmingiausių detalių.

Ką turėtumėte daryti dabar?

Apsvarstykite, ar esate pasirengę patys atlikti „Google“ SEO konkurentų analizę? Ar pakaks laiko, žinių ir įgūdžių? Ar pakaks užsispyrimo ir tikėjimo savo galimybėmis? Niekada nenuleiskite rankų!

Visa tai galite patikėti patyrusiems SEO specialistams, kurie sutaupys jūsų laiką ir padės uždirbti daugiau. Galime pasidžiaugti ir su jumis pasidalinti ne viena mūsų klientų sėkmės istorija. Esate pasirengę tapti vienais iš jų? Tad susisiekite su mumis dabar!

Susisiekite