SEO auditas​

SEO analizė

Įsivaizduokite, kad ieškote kokios nors prekės ar paslaugos internete. Ką darote? Žinoma, paieškoje įvedate reikiamus raktinius žodžius, peržvelgiate kelias svetaines, dažniausiai rodomas pirmame „Google“ paieškos puslapyje, ir užsisakote prekę ar paslaugą toje svetainėje, kuri jus labiausiai sudomina. Paprasta! Pardavėjas lieka patenkintas, o jūs laimingi, radę tai, ko ieškojote. Tačiau staiga susimąstote: kaip jie to pasiekė taip lengvai ir paprastai? Kaip to pasiekti galėtumėte jūs?

SEO analizė gali padėti atsirasti pirmame „Google“ puslapyje!

Netrukus sužinosite, kaip to pasiekti. Tačiau pirmiausia atsakykite, ar kada nors stebėjote klientų veiksmus savo verslo tinklalapyje? Žinote, kas juos sudomina ir kuriame puslapyje jie naršo ilgiausiai? O ar pastebėjote, su kokiomis problemomis jie susiduria naršydami jūsų tinklalapyje?

Dabar „Google“ stebi ir vertina kiekvieną interneto vartotoją: kaip jis naršo tinklalapyje, kiek laiko jame praleidžia, ar spaudžia veiksmo, vadinamuosius „click to action“ mygtukus ir t. t. SEO auditas leidžia išanalizuoti visus potencialaus jūsų kliento veiksmus ir taip patobulinti tinklalapį, kad jis užimtų aukštas „Google“ paieškos pozicijas, o jūs turėtumėte daugiau pardavimų ir užklausų.

SEO analizė – lyg jūsų tinklalapio diagnostinis tyrimas

Įsivaizduokite savo tinklapį tarsi gyvą organizmą. Jo sveikata – vienas svarbiausių jūsų prioritetų. Todėl turėtumėte ieškoti geriausio gydytojo – SEO specialisto, kuris ištyrinės visą jūsų tinklalapį, atliks diagnostinius tyrimus, pateiks jums išvadas ir, galiausiai, išrašys tinkamus vaistus arba vitaminus, kad išgydytų ir sustiprintų jūsų tinklalapio imunitetą.

Štai kokią galią turi SEO analizė! Sustiprinęs imunitetą ir sveikatą, jūsų tinklapis bus labiau matomas, greičiau randamas, įdomesnis ir vertingesnis. Ir duos daugiau pelno!

Kaip atliekama SEO analizė?

Šio proceso metu įvertinamos jūsų internetinės svetainės galimybės, išanalizuojamos stipriosios ir silpnosios pusės, suderinamumas su paieškos sistemomis. Analizuojant pastebimi svetainės trūkumai, randamos klaidos, kurios trukdo jūsų tinklalapiui užimti aukštas pozicijas „Google“ paieškoje. Galiausiai, atliekama ir konkurentų analizė, kuri taip pat padeda parinkti tinkamiausius vitaminus jūsų svetainei.

SEO audito metu atliekami įvairūs veiksmai, pavyzdžiui, tikrinamas ir įvertinamas svetainės domenas, skirtingos svetainės konfigūracijos ir jų atitikimas paieškos sistemoms, vidinė svetainės būklė ir meta įrašai, atliekama raktažodžių ir turinio analizė, įvertinami svetainės URL parametrai, atliekamas techninis svetainės auditas ir kiti veiksmai.

Atlikus tokią išsamią tinklalapio analizę, pateikiamos rekomendacijos ir siūlomi veiksmai, ką turėtumėte padaryti, kad jūsų svetainė užimtų aukštesnes pozicijas, o pardavimai pradėtų augti daug greičiau ir paprasčiau.

Kyla klausimas, ar galite tai atlikti patys?

Visada yra galimybė, pasinaudojus nesudėtingais ir nemokamais resursais, atsirinkti tinkamus savo verslui raktinius žodžius, papildyti jais svetainės turinį, teisingai sutvarkyti paveikslėlius ir nuotraukas, išanalizuoti konkurentus ir pan. Tačiau paklauskite savęs, ar tikrai to pakaks? Ar pakaks SEO žinių, įgūdžių, galiausiai resursų? Profesionalūs SEO specialistai naudoja daug brangių ir veiksmingų įrankių bei programų, kurias pasitelkus SEO analizė leidžia pasiekti ypač gerų rezultatų.

Norite daugiau pardavimų ir užklausų?

Būtų naudinga gauti tokią tinklalapio ekspertizę ir galimų patobulinimų sąrašą, kuris leistų neprarasti pardavimų ir užklausų? Susisiekite su mumis dabar! Mūsų tikslas – siekti aukštų pozicijų kartu su jumis!

Susisiekite