SEO specialistų komanda

Džiaugiamės, jog norite sužinoti apie „Witamin J“ SEO specialistų komandą!

Ko gero, nenustebsite, jei pasakysime, kad esame atsakinga ir patyrusių specialistų turinti SEO įmonė. Tačiau kuo mes išskirtiniai? Pagrindinė mūsų komandos darbo taisyklė – siekti bendrų tikslų kartu su klientais. Jūsų verslo tikslas ir aukšti rezultatai yra mūsų komandos tikslas!

SEO specialisto darbas – tai ne tik techninės žinios ir įgūdžiai, bet ir kūrybiškas požiūris į jūsų veiklos pristatymą paieškos sistemoms ir, svarbiausia, potencialiems jūsų klientams. Esame pasirengę nuolat ieškoti įdomiausių, išradingiausių ir naujausių SEO sprendimų.

Kiekvieno SEO specialisto meilę darbui atspindi veiklos rezultatai: galime džiaugtis ir didžiuotis savo ir klientų sėkmės istorijomis. Susisiekite, mielai pasidalinsime jomis ir su jumis. O gal jūsų ir mūsų bendras tikslas galėtų tapti dar viena sėkmės istorija?!

Group 2

Konkurencingoje ir greitai besikeičiančioje rinkoje svarbu turėti partnerius, kurie yra žingsniu priekyje, supranta, kaip veikia verslas, ir gali ateiti su naujomis idėjomis, ką dar galima padaryti, kad viršytume savo tikslus, net kai atrodo, kad viskas jau padaryta. Jevgenij komanda yra tikri SEO profesionalai, kurie gali padėti pasiekti aukščiausias SEO pozicijas. Esu labai patenkinta kokybišku bendradarbiavimu.

Deiminta Noreikienė
saulesgraza.lt marketingo vadovė
Group 2

Įsitraukęs į mūsų projektą Jevgenijus iš karto tapo tarsi dar vienu mūsų komandos žmogumi. Dėl atsakingo požiūrio ir profesionalumo su Jevgenijumi buvo lengva dirbti, o pasiekti rezultatai džiugino.

Ernesta Vinevičiūtė
noviti.lt rinkodaros vadovė
Group 3

Buvo labai lengva dirbti kartu su Jevgenijaus komanda. Jie įsigilino ir sprendė problemą iš esmės, nėjo paviršiumi. Preciziškai laikėsi terminų ir įsipareigojimų. Svetainė paieškoje gana greitai atsidūrė norimose pozicijose – esu labai patenkinta profesionaliu darbu.

Rita Saunorytė – Norutienė
Komunikacijos konsultantė
Group 2

Labai dėkoju Jevgenijui ir visai Witamin J komandai už atsidavimą projektui, už kantrų darbą su nenusimanančiu klientu (t.y. manim :)), už supratingumą kas klientui geriausia tiks, už terminų laikymosi. Pilnai pertvarkytame internetiniame puslapyje įdiegtas vidinis SEO. Be to, buvo darytas 6 mėnesių išorinis SEO - labai teisingas sprendimas. Po kelių mėnesių mano internetinis puslapis buvo matomas pirmame buhalterinių paslaugų Google paieškos puslapyje. Be to, pasirodo tinkamai padarytas SEO turi ilgalaikį poveikį. Jau daugiau negu metai Google paieškoje "buhalterija internetu" mano internetinis puslapis pirmame puslapyje, kas leidžia potencialiems klientams kreiptis pas mus su užklausom. Ačiū!

Olga Petrovska
accountonline.lt vadovė