Apie mus 

Kai 1912 m. lenkų kilmės biochemikas Kazimierz Funk pirmą kartą pavartojo „Vitamino“ terminą ir užpatentavo juo pavadintas chemines medžiagas, apsaugančias žmoniją nuo kamuojančių ligų, negalėjo įsivaizduoti, kad ilgainiui atsiras ir „Witaminas J“, saugantis žmonių ir verslo gerovę. Sakysite, kaip vitaminai gali būti susiję su mūsų istorija ir seo įmone? Netrukus sužinosite!

Viskas prasidėjo nuo smalsaus vaiko – būsimojo mokslininko. Mažasis stebėjo, su kokiais sunkumais susiduria jo tėvas, siekdamas plėsti turimą įmonę, pritraukti naujų klientų ir didinti įmonės žinomumą. Sunkiais momentais tėvas nepasiduodavo ir pasakodavo apie sovietmečiu už verslumą teistą jo senelę. Šis užsispyrimas skatino jaunąjį mokslininką ieškoti galimybės padėti tokiems kaip jo tėvas.

Paaugęs jis mąstė: jei retinolis, saugantis odą nuo sausėjimo, buvo pavadintas Vitaminu A, kobalaminas, kovojantis su nuovargiu ir depresija – vitaminu B12, o kalceferolis, atstatantis atsparumą infekcinėms ligoms – vitaminu D, tai kaip atrasti vitaminą, kuris sustiprintų žmonių ir verslo gerovę? Jei sveikatos profilaktika ir vitaminų vartojimas tapo svarbiu kasdieniu žmonių ritualu, kodėl neribotos interneto ir kitų technologijų galimybės, negalėtų būti vitaminu verslui? Juk XXI amžiuje kelių mygtukų paspaudimu lengva gauti reikiamą informaciją, bendrauti su kitame pasaulio krašte besidarbuojančiu kolega, nevaržomai apsipirkti…

Tuomet jaunam ir žingeidžiam jaunuoliui kilo idėja ištirti, kaip internetas ir jo galimybės skatina žmonių verslumą bei ekonominę gerovę. Baigęs studijas, jaunasis mokslininkas iškėlė hipotezę, kad verslumą mažina naujovių baimė bei su ja susijęs naujovių vengimas. Hipotezei patvirtinti buvo panaudota „Witamin J” – medžiaga, skatinanti pasitikėjimą naujovėmis bei jų pritaikymu.

Daug skeptikų netikėjo, kad „Witamin J“ yra veiksminga, tačiau bandymais buvo įrodytas jos stiprus teigiamas poveikis verslumo didėjimui ir pardavimų augimui. Taip 2016 m. rugpjūčio mėn. buvo užpatentuota „Witamin J” medžiaga ir užsidegusių profesionalų komanda suburta į seo įmonę.

Ar jūs pasirengę naudoti „Witamin J” savo ir savo verslo gerovei?

Vizija iki 2026 m.​

Misija

Būti šalies įmonių partneriu, padedančiu augti bei rūpintis jų darbuotojų finansine gerove, kartu stiprinant šalies ekonomiką.

Vertybės

Bendradarbiavimas, pilietiškumas, atsakomybė ir tobulėjimas.